Paskelbtos datos – startuoja registracija į tradicinę ėjimo šventę

Kartu su 2021-aisiais prasideda ir šeštasis tradicinio, nemokamo sveikatingumo renginio „IKI Ėjimo varžybos“ sezonas. Kasmet nuo 2015 m. skirtinguose šalies miestuose organizuojamas ėjimo renginys visai šeimai šiemet, kaip įprasta, kvies susitikti tris kartus ir pasivaikščioti gražiausiomis Vilniaus, Šiaulių ir Kauno vietomis.

„Labai norime kuo greičiau susitikti ir vėl saugiai eiti visiems kartu, tad dabar sakome – likime namuose, kad jau pavasarį galėtum susitikti ir eiti kartu. Nuoširdžiai džiaugiamės, kad kasmet „IKI Ėjimo varžybas“ atranda vis daugiau įvairaus amžiaus aktyvaus laisvalaikio mylėtojų, kurių dėka renginys tapo daugiausiai dalyvių subūrusia praėjusių metų sveikatingumo iniciatyva“, – sako „IKI Ėjimo varžybų“ organizatorė ir naudingų žingsnių programėlės „#walk15“ kūrėja Vlada Musvydaitė.

Pirmasis „IKI Ėjimo varžybų“ renginys startuos gegužės 22 d. Vilniuje, greta Baltojo tilto. Birželio 5 d. dalyviai bus kviečiami susitikti Šiauliuose, o rugsėjo 4 d. – Kaune. Kaip įprasta, kiekvienam renginiui bus parengtas specialus 10,5 kilometrų, arba 15 000 žingsnių ilgio maršrutas, kurį papildytą įgarsintais informaciniais punktais dalyviai galės matyti savo išmaniuosiuose telefonuose – mobiliojoje naudingų žingsnių programėlėje „#walk15“.

Nemokama registracija į renginį ČIA

Renginių maršrutai bus suskirstyti į tris zonas, kuriose dalyvius pasitiks įvairios pramogos ir aktyvacijos. Įveikus pirmuosius 5000 žingsnių dalyvius pasitiks „Wellwoman“ ir „Wellman“ aktyvios šeimos zona, o nuėjus 10 000 žingsnių – „XIAOMI“ sveikatingumo zona. Finišavus ir atsiėmus renginio medalį, dalyviai pateks į unikalią apsipirkimo už žingsnius zoną.

„Pasivaikščiojimo metu surinktus žingsnius dalyviai galės iškeisti į dešimtis tūkstančių vaisių ir daržovių unikaliame „IKI“ žingsnių turguje. Taip pat vien už žingsnius įsigyti kitų, renginio partnerių įsteigtų produktų – sveikatai palankių ir gardžių košių, mineralinio vandens, avižinių ledų ar net skanėstų savo gyvūnams“, – sako V. Musvydaitė.

Siekiant užtikrinti dalyvių saugumą, organizatoriai vieno renginio metu planuoja skelbti daugiau nei 10 atskirų renginio startų, taip užtikrinant, kad dalyviai trasose išsiskirstytų saugiu atstumu ir galėtų tinkamai pasimėgauti pasivaikščiojimu.

Projektas „Ėjimo varžybos“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.