Nuostatai*

Organizatoriai

„IKI Ėjimo varžybas“ organizuoja UAB Walk15 ir VšĮ Sveika agentūra

Trasa

„IKI Ėjimo varžybos“ trasos ilgis yra 15 000 žingsnių, t.y. 10,5 km. Visus skatiname įveikti šį atstumą, trasos išties yra įspūdingos. Varžybų trasos bus suskirstytos į tris zonas, kuriose dalyvių lauks staigmenos:

 • 5 000 žingsnių šeimos zona;
 • 10 000 žingsnių zona;
 • 15 000 žingsnių zona.

Varžybų datos

2021-aisiais „IKI Ėjimo varžybos“ vyks:

 • 2021 m. gegužės 22-23 d. (šeštadienį, sekmadienį), Vilniuje.
 • 2021 m. birželio 19 d. (šeštadienį), Šiauliuose.
 • 2021 m. rugsėjo 4 d. (šeštadienį), Kaune.

Renginio metu galėsite žygiuoti kaip tik jums patinka – tiek su šiaurietiško ėjimo lazdomis, tiek be jų. Svarbu su šypsena.

Dalyviai

Renginyje gali dalyvauti visi norintys, užpildę dalyvio registracijos formą, pasitikrinę sveikatą, susipažinę su varžybų nuostatais bei tai patvirtinę registracijos metu. Visi dalyviai dalyvauja laisva valia, niekieno neverčiami, ir prisiima visą, su dalyvavimu varžybose, susijusią riziką ir atsakomybę bei įsipareigoja dėl to nereikšti renginio organizatoriams jokių pretenzijų. Užsiregistravę dalyvauti patvirtina, kad yra susipažinę su saugaus eismo taisyklėmis.

Dalyvis supranta ir patvirtina, kad organizatoriai neatsako ir neatlygins dalyvio sveikatai ar gyvybei padarytos žalos. Visa rizika ir atsakomybė dėl dalyvio sveikatos sutrikimų, sužalojimų ir nelaimingų atsitikimų, atsiradusių dalyvaujant renginyje, tenka tik dalyviui.

Dalyviai prisiima visą atsakomybę už savo daiktus. Renginio metu jų netekus, organizatoriai už prarastą materialųjį turtą neatsako.

Kiekvienas dalyvis užsiregistravimu sutinka, kad renginio organizatoriai  ir pagrindiniai renginio rėmėjai (UAB Palink,  VšĮ Sveika agentūra, UAB Walk15) visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais, taip pat registruodamasis dalyvis sutinka gauti naujienlaiškius ir kitą organizatorių platinamą informaciją bei gauti renginio rėmėjų skambutį/elektroninį laišką tiesioginės rinkodaros tikslais.

Renginio metu nebus taikomas amžiaus cenzas, todėl tėvai prisiima visą atsakomybę už savo vaikus.

Privatumo politika

Dalyviai sutinka su privatumo politika.

Vardiniai numeriai

Jei norite gauti vardinį varžybų dalyvio numerį (ant jo bus parašyta tai, ką nurodysite registracijoje – vardas, pavardė), užsiregistruokite http://ikiejimovarzybos.lt/registracija/ ne vėliau kaip likus 10 dienų iki renginio. Vėliau užsiregistravę gaus dalyvio numerius be vardo, tik su numeriais.

Dalyvių starto laikai

Atsižvelgiant į šalyje galiojančias saugumo rekomendacijas, visi dalyviai startuos atskiromis grupėmis 30 minučių intervalu. Dėl visų saugumo, renginio organizatoriai į renginio vietą prašo atvykti ne anksčiau nei 15 minučių iki savojo starto laiko. Starto laikai yra skelbiami renginio svetainės programoje, naujienų skiltyje bei atskiru el. laišku į el. paštą, kuriuo dalyvis užsiregistravo.

SVARBU! Jei jūs ir jūsų komandos nariai patekote į skirtingus starto laikus – susisiekite su mumis asmeniškai el. paštu info@walk15.lt

Renginio saugumo nuostatai

 • Renginio dalyviai privalės laikytis šalyje galiojančių saugumo reikalavimų.
 • Dalyviai startuos grupėmis.
 • Reikės išlaikyti saugų 2 metrų atstumą tarp šeimų.
 • Dalyviai pasiskirstys 10,5 km ilgio maršrute.
 • Varžybų starto ir finišo bei kitose zonose bus užtikrintos sąlygos saugumui išlaikyti – lauks lengvai pasiekiamos dezinfekcinio skysčio ir kt. apsaugos priemonių atsargos.
 • Renginys vyks tik atviroje lauko erdvėje.

Vaikai

Registruodami savo vaikus tėvai sutinka, kad renginio metu jų vaikai gali būti filmuojami ar fotografuojami, o ši informacija patalpinta internete ar spaudoje.

Registruodami savo vaikus tėvai sutinka, kad neturės jokių pretenzijų dėl vaiko sveikatos sutrikimų ar traumų renginio metu.

Registruodami savo vaikus tėvai patvirtina, kad yra atsakingi už savo vaiko elgesį renginio metu.

Medicinos pagalbos užtikrinimas

Renginio metu trasoje budės greitosios medicinos pagalbos ekipažas. Jei pamatysite dalyvį, kuriam reikia medicinos pagalbos, ar tokios pagalbos prireiks jums – nedelsdami skambinkite bendrosios pagalbos telefonu 112.

Pamesti bei rasti dalyvių daiktai

Apie pamestus ar rastus daiktus, priklausančius kitam dalyviui, prašome informuoti organizatorius. Iškart po finišo, informacijos palapinėje, veiks radinių biuras. Apie pamestus ar rastus daiktus dalyviai galės pranešti el. paštu info@walk15.lt

Dalyvių saugumo užtikrinimo priemonės

Dalyvis yra asmeniškai atsakingas už savo elgesį „IKI Ėjimo varžybų“ metu.

Specialiosios sąlygos

Kiekvienas dalyvis varžybų metu privalo prie marškinėlių tvarkingai prisitvirtinti registracijos numerį.

Numeris turi būti pritvirtintas ant krūtinės, aiškiai matomoje vietoje.

Dalyvavimas su šunimis 

Dalyvavimas su šunimis galimas.

Dalyvavimas su vaikiškais vežimėliais. 

Dalyvavimas su vaikiškais vėžimėliais galimas, tačiau kviečiame rinktis 5000 žingsnių atkarpą. Ilgesnėje atkarpoje gali būti laiptai arba mažiau pravažiuojamos zonos.

Apdovanojimai

Renginio dalyviai, gaus rankų darbo medinius medalius. Medaliai bus teikiami tik turintiems registracijos numerius.

Renginio organizatoriai apdovanos masiškiausią šeimą, įmonę, klubą/komandą. Taip pat bus apdovanoti vyriausias bei jauniausias renginio dalyviai.

Dalyvių registracija

Registracija į varžybas: http://ikiejimovarzybos.lt/registracija

*Visa informacija iki renginio dar bus patikslinta.

***Patvirtindamas registraciją dalyvis sutinka su nuostatais, kurie iki renginio gali būti koreguojami.